Turanza All Season 6 NOWOŚĆ

Click and drag

Turanza All Season 6 NOWOŚĆ

 ENLITEN logo

 

OPONY CAŁOROCZNE DO AUT OSOBOWYCH / SUV / 4X4 

 

Nowa, całoroczna opona BRIDGESTONE TURANZA ALL SEASON 6, stworzona przy użyciu innowacyjnych technologii, zapewni Ci bezpieczeństwo w każdych warunkach. Sprawdzi się doskonale podczas opadów deszczu oraz sprosta nawierzchni pokrytej śniegiem. Pozwoli czuć się pewnie podczas jazdy po autostradzie czy konieczności gwałtownego hamowania w mieście. Nawet przy całorocznym użytkowaniu, posłuży Ci wyjątkowo długo. Przeznaczona do samochodów osobowych oraz SUV-ów, niezależnie do rodzaju napędu.

Click and drag
  • Znakomita skuteczność hamowania przez cały rok 1
  • Wyjątkowe osiągi na śniegu 2
  • Doskonałe przebiegi 3


ENLITEN logo  Opona przystosowana do pojazdów elektrycznych: opona zaprojektowana z myślą o specyficznych wymaganiach pojazdów elektrycznych

 

ENLITEN to połączenie najnowocześniejszych technologii zapewniających maksymalne bezpieczeństwo, wyjątkowe osiągi opon i lepsze właściwości dotyczące zrównoważonego rozwoju, przy jednoczesnym zapewnieniu, że opony Bridgestone są dostosowane do pojazdów elektrycznych.

 

Czytaj więcej Czytaj mniej

Pobierz tabelę rozmiarów opon dla Turanza All Season 6

Pobierz tabelę rozmiarów opon Turanza All Season 6

RW-DRIVE 001

R-DRIVE 002

Charakterystyka techniczna i zalety

Ilustracja składu mieszanki

ZOPTYMALIZOWANY WZÓR BIEŻNIKA/FORMUŁA MIESZANKI

Dla poprawy skuteczności hamowania

Nowa formuła zapewniająca lepszy kontakt z nawierzchnią, równowagę osiągów i zwiększoną odporność na zużycie.

Ilustracja wzoru bieżnika w kształcie strzałki

ULEPSZONY JODEŁKOWY WZÓR BIEŻNIKA

Lepsza trakcja na śniegu

Zwiększa siłę zagłębiania się krawędzi stykających się z powierzchnią śniegu i poprawia odprowadzanie wody wzdłuż poprzecznego rowka.​

Ilustracja fazowania na krawędziach bloków

FAZOWANIA NA KRAWĘDZIACH KLOCKÓW

Zoptymalizowane hamowanie i przebiegi na suchej nawierzchni

"Sfazowane krawędzie klocków dostosowane do wzoru bieżnika w celu zoptymalizowania powierzchni styku bez pogorszenia sztywności bloków."

Ilustracja lameli 2D + dystansów

LAMELE 2D + DYSTANSE

Optymalizacja hamowania na śniegu

Zoptymalizowany lokalny prześwit lameli dla lepszego zatrzymywania śniegu podczas manewrów i zwiększona sztywność bloków dla poprawy hamowania na mokrych i suchych nawierzchniach.

Ilustracja „kieszeni” na środku/boku

„KIESZENIE” W BLOKACH ŚRODKOWYCH / BARKU

Zapewniają dodatkową przyczepność

Dodatkowe wgłębienia w głównych rowkach ułatwiające zatrzymywanie śniegu.

Nota prawna

Testy przeprowadzone przez TÜV SÜD na zlecenie Bridgestone w lutym 2023 r. w obiektach Bridgestone EUPG (Włochy), Bridgestone SPG (Szwecja) i ATP Papenburg (Niemcy) z użyciem samochodu Volkswagen Golf VIII na oponach w rozmiarze 205/55 R16 94V XL Turanza All Season 6 w porównaniu z osiągami głównych konkurentów w tym samym segmencie: Michelin CrossClimate 2, Continental AllSeasonContact i Goodyear Vector 4Season Gen3. Raport TÜV SÜD nr 713281374.

1 Hamowanie na mokrej nawierzchni (80 km/h do 20 km/h, odległość w metrach): Bridgestone (27,2), Continental (28,3), Goodyear (28,9), Michelin (31,4).  Hamowanie na suchej nawierzchni (100 km/h do 0 km/h, odległość w metrach): Michelin (37,8), Bridgestone (38,6), Continental (41,3), Goodyear (42,3). Hamowanie na śniegu (40 km/h do 5 km/h, odległość w metrach), Michelin (17,1), Bridgestone (17,3), Goodyear (17,5), Continental (18,0).

2 Drugie miejsce pod względem osiągów na śniegu (przyspieszenie, hamowanie, przyczepność boczna, prowadzenie), średnia ocena w %: Michelin (101,5%), Bridgestone (100%), Goodyear (96,4%), Continental (95,8%).

3 Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na oponach Bridgestone Turanza All Season 6 względem Bridgestone Weather Control A005 EVO, ref. 205/55 R16.

Znajdź dealera

Wyszukaj sprzedawcę w swojej okolicy, wpisując kod pocztowy lub miasto.

Use my current location

Brak wyników

alt text