Dueler A-t-001

Opony Całoroczne SUV / 4X4
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Dueler A-t-001

Opony Całoroczne SUV / 4X4
Dueler A/T 001 to wszechstronne i zapewniające optymalny komfort opony terenowe o zrównoważonych właściwościach do jazdy po drogach i bezdrożach.
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • Nadają się do wszystkich warunków i każdego terenu
  • Symbol alpejski (płatek śniegu wpisany w symbol trzech szczytów górskich) informuje o tym, że opony nadają się do stosowania w warunkach zimowych
  • Zapewniając bezpieczeństwo i komfort, łączą w sobie dobre parametry w trakcie jazdy po drogach utwardzonych i nieutwardzonych
Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Parametry techniczne i korzyści

Opony Dueler A/T 001 mają geometryczny wzór, który zapewnia doskonałe właściwości trakcyjne na dowolnej nawierzchni.

Geometryczny wzór

Do jazdy w każdym terenie
Opony Dueler A/T001 mają za zadanie dowieźć kierowcę w dowolne miejsce w najbardziej bezpieczny i komfortowy sposób. Wysokie bloki i szerokie przerwy we wzorze bieżnika zapewniają wyjątkowe właściwości trakcyjne, pomagając w bezpiecznej jeździe po drogach utwardzonych, suchych bezdrożach oraz po błotnistym i kamienistym terenie.
Opony Dueler A/T 001 zostały oznaczone symbolem alpejskim (płatek śniegu wpisany w symbol trzech szczytów górskich), co świadczy o ich dobrych parametrach w warunkach zimowych.

Cechy opon zimowych

Certyfikowane do jazdy zimą
Opony Dueler A/T 001 dają pewność odkrywania, nawet w najchłodniejszym okresie roku. Te opony terenowe zostały oznaczone symbolem alpejskim, co potwierdza ich stabilną przyczepność na marznącej, mokrej nawierzchni i śniegu.
Opony Dueler A/T 001 zachowują swoje parametry na drogach utwardzonych, zapewniając precyzję i kontrolę nad pojazdem.

Klocki i rowki w bieżniku

Podtrzymanie parametrów na drogach utwardzonych
Opony Dueler A/T 001 zostały zaprojektowane z myślą o łatwym pokonywaniu trudnego terenu, a zarazem o dobrych parametrach jazdy po drogach utwardzonych. Klocki w środkowej części bieżnika zapewniają stabilność, z kolei rowki odprowadzają wodę, poprawiając kontakt opony z nawierzchnią.