Weather Control A005-driveguard DriveGuard

Opony Całoroczne OSOBOWE / SUV / 4X4
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Weather Control A005-driveguard DriveGuard

Opony Całoroczne OSOBOWE / SUV / 4X4
Weather Control A005 DriveGuard to opony wielosezonowe stworzone z myślą o warunkach spotykanych na drogach o każdej porze roku.
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • Klasa A na etykiecie UE pod względem przyczepności na mokrej nawierzchni
  • Certyfikat symbolu alpejskiego
  • Równie wysoki przebieg, jak w przypadku opon letnich Bridgestone
Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Parametry techniczne i korzyści

Zdjęcie przedstawia opony Weather Control A005 DriveGuard (opony wielosezonowe), które otrzymały klasę A na etykiecie UE dzięki technologii NanoPro-Tech™

Udoskonalona rzeźba i mieszanka

Klasa A na etykiecie UE pod względem przyczepności na mokrej nawierzchni
TÜV SÜD, niezależna i ciesząca się zaufaniem organizacja testująca opony i felgi, przyznała modelowi Weather Control A005 DriveGuard najwyższą klasę na etykiecie UE pod względem przyczepności na mokrej nawierzchni. Testy wykazały, że głębokie rowki i unikatowa mieszanka pomagają w skróceniu drogi hamowania i zapewnieniu lepszej przyczepności na mokrej nawierzchni, zwiększając poczucie bezpieczeństwa i komfortu przez cały rok.
Na zdjęciu widać, że opony Weather Control A005 DriveGuard (opony całoroczne) mają mocną konstrukcję, w sam raz na pogodę o każdej porze roku

Mocna konstrukcja i bieżnik

Z myślą o ponadprzeciętnych walorach użytkowych
Nasi inżynierowie zastosowali w oponach Weather Control A005 DriveGuard najtrwalsze materiały z myślą o walorach użytkowych w różnorodnych warunkach oraz o utrzymaniu tych samych parametrów przez długi czas. Wewnętrzna warstwa równomiernie rozkłada nacisk i pochłania wstrząsy, zmniejszając ryzyko uszkodzenia opony i wydłużając jej żywotność.
Na tym zdjęciu widać, że opony Weather Control A005 DriveGuard (opony całoroczne) są oznaczone symbolem alpejskim

Cechy opon zimowych

Potwierdzone osiągi w zimie
Opony Weather Control A005 DriveGuard zostały oznaczone symbolem alpejskim, co potwierdza ich możliwości w łagodnym klimacie zimowym. W bieżniku przewidziano głębokie rowki, które poprawiają przyczepność na zaśnieżonych drogach, z kolei doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni zapewnia dobrą charakterystykę opon podczas jazdy po topniejącym śniegu lub w marznącym deszczu.

Nota prawna

1 Dystans możliwy do pokonania po przebiciu opony zależy od masy pojazdu, temperatury otoczenia oraz momentu zadziałania systemu monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS).