Opon samochodowe, 4x4 i dostawcze

Odkryj pełną gamę

This image shows a bird's-eye view of a picturesque landscape with a city in the distance and a winding empty road.

Turanza

Pokonaj drogę, nawet w deszczowe dni
Turanza to seria letnich opon turystycznych klasy premium, które zapewniając pewność i kontrolę, pomagają dotrzeć do celu na mokrej i suchej nawierzchni.

Blizzak

Pokonaj drogę, w zimowych warunkach
Blizzak to seria opon zimowych do łagodnych, umiarkowanych i trudnych warunków. Opona poradzi sobie z nieprzewidywalną zimową pogodą i pozwoli bezpiecznie kontynuować podróż.

Weather Control

Pokonaj drogę, o każdej porze roku.
Weather Control to opona całoroczna klasy premium, która łączy w sobie cechy opon letnich i zimowych, co umożliwia jej efektywną i wygodną eksploatację przez cały rok.

Potenza

Pokonaj drogę, Obudź swoje zmysły
Potenza to seria opon wyczynowych Bridgestone. Maksymalna stabilność na zakrętach i na prostej oraz skuteczność hamowania na suchej nawierzchni.

Dueler

Pokonaj drogę, w wymagającym terenie
Dueler to seria niezawodnych opon do jazdy po drogach i w terenie. Ta solidna opona została zoptymalizowana z myślą o trudnym terenie i ciężkich warunkach pogodowych.

Ecopia

Najwyższa oszczędność paliwa i przyczepność na mokrej nawierzchni
Opona Ecopia to oszczędność paliwa bez uszczerbku dla walorów użytkowych. Wyjątkowo niski opór toczenia przekłada się na większą oszczędność paliwa i lepszy komfort jazdy.

Duravis

Zachowaj pełną kontrolę, zabierz swoją firmę dalejDuravis
Duravis to mądry wybór pod kątem flot i prywatnych samochodów dostawczych. Mniejsze koszty, maksymalne korzyści biznesowe i kontrola przez cały rok na tych samych oponach.

General Use

Opony General Use zapewniają idealną równowagę między stabilnością a komfortem. Najwyższe walory użytkowe i przebiegi oraz niski poziom hałasu.

Znajdź dealera

Wyszukaj dealera, wpisując swój kod pocztowy lub nazwę miejscowości

This image shows an empty road in a green landscape.