Vt-combine

Opona radialna
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Vt-combine

Opona radialna
Nowa opona VT-COMBINE: stworzona by być niezawodnym partnerem dla rolników podczas żniw, gdy liczy się każda chwila. Działa bardzo skutecznie w każdych warunkach i przenosi większe obciążenia, przy jednoczesnej ochronie naszego najcenniejszego zasobu, żyznej gleby.
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • Wysoka odporność dzięki wytrzymałemu karkasowi
  • Duża powierzchnia styku z podłożem zmniejsza ubicie gleby
  • Większe obciążenie pozwala na większą wydajność (w porównaniu ze standardowymi oponami)
  • Wyjątkowa przyczepność podwyższa produktywność
Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Pobierz broszurę Vt-combine

Pobierz broszurę VT-COMBINE

Używam opon Bridgestone VT-COMBINE podczas zbioru kukurydzy na mokrej glebie w październiku. Opony spisują się dobrze, nie naruszając gleby.


Jean-Louis M. - Francja

Cechy techniczne i korzyści

Obraz pokazujący duże obciążenie podczas cyklicznych prac polowych.

Wyższa nośność

Duże obciążenie w cyklicznych operacjach terenowych
Opony VT-COMBINE zostały zaprojektowane z myślą o przenoszeniu większych obciążeń niż odpowiadające im opony standardowe. W szczególności cykliczne prace polowe pozwalają na cykliczne (powtarzające się) przenoszenie większych obciążeń, np. podczas podnoszenia platformy tnącej lub napełniania zbiornika ziarna.
Opatentowana konstrukcja klocka.

Doskonała trakcja

Ułatwiają zbiór w każdych warunkach
Opatentowana konstrukcja klocków i większy ślad bieżnika poprawiają trakcję i stabilność, nawet na zboczach, wzniesieniach i na mokrym terenie. Opatentowana konstrukcja ewolwentowa minimalizuje poślizg i naruszenie gleby oraz zapewnia doskonałą trakcję.
Wizualny pokaz tego, jak opony Bridgestone VT-COMBINE chronią żyzność gleby.

Niewielkie ubicie gleby

Zmniejszają ubicie gleby, chronią jej żyzność
Dzięki dużej powierzchni styku opony VT-COMBINE mniej ugniatają glebę podczas zbiorów, co stanowi najlepsze przygotowanie do uzyskania wyższych plonów podczas kolejnych zbiorów. Umożliwiają one uzyskanie bardzo dużych obciążeń przy zastosowaniu opon niskociśnieniowych. Opony niskociśnieniowe VT-COMBINE minimalizują zakłócenia gleby i skracają czas odbudowy jej struktury.
Stopka S-Line

Profil stopki S-LINE

Większe ugięcie przy niskim ciśnieniu
Unikalny i wytrzymały profil stopki S-LINE zapewnia trwałość w ekstremalnych warunkach, z dużą elastycznością przy niższym ciśnieniu w celu zmniejszenia ubicia gleby, ale także przy wysokich i stale zmieniających się obciążeniach.

Znajdź dealera

Wyszukaj dealera, wpisując swój kod pocztowy lub nazwę miejscowości

Use my current location

Brak wyników

alt text
Wizualizacja z pieczęcią gwarancyjną.

10 lat gwarancji

Służyć naszym klientom produktami i usługami najwyższej jakości. Bridgestone z przyjemnością ogłasza rozszerzenie gwarancji na opony i wzmacnia zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo, korzystając z naszych produktów.