Battlax-t32 Nowość

Turystyczne Opony Touring motocyklowe
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Battlax-t32 Nowość

Turystyczne Opony Touring motocyklowe
Battlax Sport Touring T32 jest nową, flagową oponą sportowo-turystyczną. T32 łączy w sobie wszystko czego ta kategoria oczekuje w zakresie osiągów, pewności prowadzenia i wyczucia kontaktu z drogą we wszystkich warunkach pogodowych.
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • O 7% krótsza droga hamowania w porównaniu z poprzednikiem
  • 13% większy obszar kontaktu tylnej opony z drogą w porównaniu z poprzednikiem
  • Nowa rzeźba bieżnika z technologią Pulse Groove
  • Dedykowany wariant GT dla średnich i ciężkich motocykli
Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Technologie

3 LAYER COMPOUND (3LC) + CAP & BASE

Konstrukcja 3LC daje części środkowej przebieg, a strefie barkowej przyczepność. Technologia Cap & Base zwiększa sztywność bieżnika i pochłanianie wstrząsów w każdych warunkach pogodowych.

ULTIMAT EYE

Wizualizacja zachowania powierzchni kontaktowej opony za pomocą technologii pomiarowej i symulacyjnej. Skutkuje mniejszym uślizgiem i zwiększonym przebiegiem.

MONO SPIRAL (MS) BELT

OBNIŻA TEMPERATURĘ I ZWIĘKSZA STABILNOŚĆ

Lekkie i odporne kordy, oplatające oponę po obwodzie dają równomierną przyczepność. To oznacza redukcję wagi, stabilność obrotową, świetne osiągi przy wysokich prędkościach i dodatkowe tłumienie drgań.

NANOPRO-TECH™

WIĘKSZA PRZYCZEPNOŚĆ, WYŻSZE PRZEBIEGI

Technologia NanoPro-Tech™ firmy Bridgestone optymalizuje osiągi opony na poziomie molekularnym. To pozwala zmniejszyć wewnętrzne tarcie, nagrzewanie i deformacje, co zwiększa przyczepność i żywotność.

RC POLYMER

PEWNIEJSZE TRZYMANIE DROGI

Polimery podnoszą odporność na zużycie, a krzemionka wspiera osiągi na mokrej nawierzchni. RC POLYMER, stworzony z pomocą technologii NanoPro-Tech™, zwiększa osiągi na mokrej nawierzchni i żywotność opon.

SILICA RICH DLA OPONY TYLNEJ

WIĘKSZA PRZYCZEPNOŚĆ W CHŁODNYCH I WILGOTNYCH WARUNKACH

Mieszanka Silica Rich zapewnia wysoką przyczepność w niskich temperaturach po rozpoczęciu jazdy i daje świetne osiągi na mokrej nawierzchni

SILICA RICH EX DLA OPONY PRZEDNIEJ

PEWNIEJSZA PRZYCZEPNOŚĆ OPONY PRZEDNIEJ

Osiągi na mokrej nawierzchni są podniesione jeszcze bardziej dzięki zwiększeniu ilości krzemionki w porównaniu z mieszanką Silica Rich

HIGH TENSILE SUPER PENETRATED CORD (HTSPC)

LEPSZE PROWADZENIE

Stalowy kord wykonany jest z indywidualnie izolowanych włókien o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła. To redukuje możliwość rozerwania opony, zwiększa stabilność przy dużych prędkościach, przyczepność i wytrzymałość.

PULSE GROOVE

LEPSZE OSIĄGI NA MOKREJ NAWIERZCHNI

Rzeźba bieżnika łącząca impulsowe rowki z niewielkimi deflektorami środkowymi. To wyrównuje przepływ wody i optymalizuje jego prędkość. Dzięki temu uzyskano zwiększony drenaż wody, lepszą przyczepność i mniejsze uślizgi w wilgotnych warunkach.

Parametry techniczne i korzyści

Bridgestone T32 GT są zaprojektowane specjalnie dla średnich i ciężkich motocykli.

Specjalny wzór bieżnika opon T32 GT

Dla średnich i ciężkich motocykli
Bridgestone opracował osobny wariant T32 GT ze zoptymalizowanym pozycjonowaniem rowków, konstrukcją bieżnika oraz technologią Pulse Groove dla ponadprzeciętnych osiągów na mokrej nawierzchni. T32 odznacza się też poprawioną stabilnością i zwiększoną o 10% żywotnością.
Sportowo-turystyczna opona T32 o podwyższonych osiągach na mokrej nawierzchni dzięki technologii Bridgestone Pulse Groove

Technologia Pulse Groove

Zwiększ osiągi na mokrej nawierzchni
Nowoczesna rzeźba bieżnika łącząca impulsowe rowki z niewielkimi deflektorami środkowymi. To wyrównuje przepływ wody i optymalizuje jego prędkość. Dzięki temu uzyskano zwiększony drenaż wody, lepszą przyczepność i mniejsze uślizgi w wilgotnych warunkach.
Istotne ulepszenia czynią Bridgestone T32 nowym punktem odniesienia dla kategorii opon sportowo-turystycznych

Nowa wzorcowa opona turystyczna

Imponujące ulepszenia
Dzięki zwiększonemu o 13% obszarowi styku z podłożem, obniżonemu o 7% dystansowi hamowania i ulepszeniom w zakresie przyczepności przy zachowanej linearności i neutralności prowadzenia, T32 staje się nowym punktem odniesienia dla kategorii opon sportowo-turystycznych.