Battlax-t31

Turystyczne Opony Touring motocyklowe
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Battlax-t31

Turystyczne Opony Touring motocyklowe
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • Wyczucie kontaktu przez oponę
  • Dobra przyczepność na mokrym
  • Sportowy wygląd
  • Różnorodność specyfikacji
Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Technologie

HIGH TENSILE SUPER PENETRATED CORD (HTSPC)

LEPSZE PROWADZENIE

Stalowy kord wykonany jest z indywidualnie izolowanych włókien o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła. To redukuje możliwość rozerwania opony, zwiększa stabilność przy dużych prędkościach, przyczepność i wytrzymałość.

MONO SPIRAL (MS) BELT

OBNIŻA TEMPERATURĘ I ZWIĘKSZA STABILNOŚĆ

Lekkie i odporne kordy, oplatające oponę po obwodzie dają równomierną przyczepność. To oznacza redukcję wagi, stabilność obrotową, świetne osiągi przy wysokich prędkościach i dodatkowe tłumienie drgań.

3LC

3-WARSTWOWA MIESZANKA GUMOWA

Zaawansowana 3-warstwowa mieszanka gumowa Bridgestone do przednich opon. Dwuskładnikowa mieszanka jest twarda w środkowej części bieżnika, zapewniając stabilność podczas ostrego hamowania, liniowe prowadzenie i duży przebieg. Z kolei na barkach opony mieszanka jest miękka i lepka, co daje maksymalną przyczepność na zakrętach, nawet przy maksymalnym wychyleniu.

CAP&BASE

Miękka zewnętrzna mieszanka (Cap - okrycie), wywodząca się z produktów Bridgestone przygotowywanych na wyścigi MotoGP, zapewnia wysoką przyczepność. Z kolei wewnętrzna mieszanka (Base - baza) jest twardsza i daje oponie optymalną sztywność. Nawet w miarę zużywania bieżnika twardsza mieszanka bazy nie wchodzi w kontakt z drogą – dzięki temu nigdy nie będziesz jechać na oponie pozbawionej przyczepności!

SILICA RICH EX DLA OPONY PRZEDNIEJ

PEWNIEJSZA PRZYCZEPNOŚĆ OPONY PRZEDNIEJ

Osiągi na mokrej nawierzchni są podniesione jeszcze bardziej dzięki zwiększeniu ilości krzemionki w porównaniu z mieszanką Silica Rich

RC POLYMER

PEWNIEJSZE TRZYMANIE DROGI

Polimery podnoszą odporność na zużycie, a krzemionka wspiera osiągi na mokrej nawierzchni. RC POLYMER, stworzony z pomocą technologii NanoPro-Tech™, zwiększa osiągi na mokrej nawierzchni i żywotność opon.

NANOPRO-TECH™

WIĘKSZA PRZYCZEPNOŚĆ, WYŻSZE PRZEBIEGI

Technologia NanoPro-Tech™ firmy Bridgestone optymalizuje osiągi opony na poziomie molekularnym. To pozwala zmniejszyć wewnętrzne tarcie, nagrzewanie i deformacje, co zwiększa przyczepność i żywotność.

SILICA RICH DLA OPONY TYLNEJ

WIĘKSZA PRZYCZEPNOŚĆ W CHŁODNYCH I WILGOTNYCH WARUNKACH

Mieszanka Silica Rich zapewnia wysoką przyczepność w niskich temperaturach po rozpoczęciu jazdy i daje świetne osiągi na mokrej nawierzchni

3 LAYER COMPOUND (3LC) + CAP & BASE

Konstrukcja 3LC daje części środkowej przebieg, a strefie barkowej przyczepność. Technologia Cap & Base zwiększa sztywność bieżnika i pochłanianie wstrząsów w każdych warunkach pogodowych.

Parametry techniczne i korzyści

Bridgestone Battlax T31

Zwiększona elastyczność gumy dla lepszego kontaktu z nawierzchnią.
Bridgestone Battlax T31

Poprawiony odpływ wody z zachowaniem równowagi między odkształceniem, a sztywnością dzięki zwiększonemu stosunkowi kostek bieżnika w strefie barkowej.
Bridgestone Battlax T31

Wyższy nacisk bieznzika generowany przez większą powierzchnię styku z nawierzchnią.
Bridgestone Battlax T31

Poprawa w zakresie obszaru kontaktu opony z podłożem oraz obszaru przyczepności/poślizgu.
Bridgestone Battlax T31

Brak negatywnego wypływu na stopień zużycia i wyjątkową żywotność poprzednika T31.