Battlax-s21

Sportowe Opony Sport motocyklowe
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Battlax-s21

Sportowe Opony Sport motocyklowe
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • Dreszczyk emocji z jazdy w każdych warunkach
  • Ekstremalne pokonywanie zakrętów
  • Wysoki przebieg
  • Zero kompromisów w kwestii bezpieczeństwa
Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Technologie

HIGH TENSILE SUPER PENETRATED CORD (HTSPC)

LEPSZE PROWADZENIE

Stalowy kord wykonany jest z indywidualnie izolowanych włókien o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła. To redukuje możliwość rozerwania opony, zwiększa stabilność przy dużych prędkościach, przyczepność i wytrzymałość.

MONO SPIRAL (MS) BELT

OBNIŻA TEMPERATURĘ I ZWIĘKSZA STABILNOŚĆ

Lekkie i odporne kordy, oplatające oponę po obwodzie dają równomierną przyczepność. To oznacza redukcję wagi, stabilność obrotową, świetne osiągi przy wysokich prędkościach i dodatkowe tłumienie drgań.

3LC

3-WARSTWOWA MIESZANKA GUMOWA

Zaawansowana 3-warstwowa mieszanka gumowa Bridgestone do przednich opon. Dwuskładnikowa mieszanka jest twarda w środkowej części bieżnika, zapewniając stabilność podczas ostrego hamowania, liniowe prowadzenie i duży przebieg. Z kolei na barkach opony mieszanka jest miękka i lepka, co daje maksymalną przyczepność na zakrętach, nawet przy maksymalnym wychyleniu.

5LC

5-WARSTWOWA MIESZANKA GUMOWA

Unikalny 5-warstwowy produkt do tylnych opon, składający się z trzech różnych mieszanek, opracowany przez inżynierów Bridgestone zajmujących się projektowaniem opon do wyścigów MotoGP. Mieszanka jest twarda w środkowej części bieżnika, zapewniając dodatkową stabilność, liniowe prowadzenie i duży przebieg. Średnia miękkość mieszanki na barkach przekłada się zaś na maksymalną trakcję w półpochyleniu, co umożliwia szybkie przyspieszanie przy wychodzeniu z zakrętu. Bardzo lepkie krawędzie umożliwiają zaś odważne pokonywanie zakrętów w głębokim złożeniu. Wyjątkowa technologia do wyjątkowej jazdy!

SILICA RICH EX DLA OPONY PRZEDNIEJ

PEWNIEJSZA PRZYCZEPNOŚĆ OPONY PRZEDNIEJ

Osiągi na mokrej nawierzchni są podniesione jeszcze bardziej dzięki zwiększeniu ilości krzemionki w porównaniu z mieszanką Silica Rich

RC POLYMER

PEWNIEJSZE TRZYMANIE DROGI

Polimery podnoszą odporność na zużycie, a krzemionka wspiera osiągi na mokrej nawierzchni. RC POLYMER, stworzony z pomocą technologii NanoPro-Tech™, zwiększa osiągi na mokrej nawierzchni i żywotność opon.

NANOPRO-TECH™

WIĘKSZA PRZYCZEPNOŚĆ, WYŻSZE PRZEBIEGI

Technologia NanoPro-Tech™ firmy Bridgestone optymalizuje osiągi opony na poziomie molekularnym. To pozwala zmniejszyć wewnętrzne tarcie, nagrzewanie i deformacje, co zwiększa przyczepność i żywotność.

Parametry techniczne i korzyści

Bridgestone Battlax S21

Wzór z zakończeniami rowków 3D, zoptymalizowany układ rowków oraz niemal gładkie lamele zaprojektowane pod kątem stabilności i pewnego prowadzenia przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej przyczepności.
Bridgestone Battlax S21

Opona tylna: większy profil korony wraz ze zoptymalizowaną konstrukcją pasa i położeniem rowków zapewnia lepsze odczucie tyłu i zwiększa stabilność na zakrętach.
Bridgestone Battlax S21

Postępy w rozwoju mieszanek na poziomie molekularnym umożliwiły zwiększenie adhezji i przyczepności, co pozwala na szybsze pokonywanie zakrętów z większą pewnością.
Bridgestone Battlax S21

3-warstwowa mieszanka gumowa (przód) i 5-warstwowa mieszanka (tył) wraz z wypełniaczami stopki o wysokiej sztywności zapewniają optymalne tłumienie i stabilność.
Bridgestone Battlax S21

Opona przednia: mniejszy profil korony zapewnia dłuższą powierzchnię kontaktu i lepszy rozkład nacisku, umożliwiając bardziej precyzyjne prowadzenie.
Bridgestone Battlax S21

Battlax S21 to pierwsza opona przetestowana w nowej placówce badawczej firmy Bridgestone „ULTIMATEYE”, w której analizuje się zachowanie opon w punkcie kontaktu.

Znajdź dealera

Wyszukaj dealera, wpisując swój kod pocztowy lub nazwę miejscowości

Use my current location

Brak wyników

alt text

WIĘCEJ INFORMACJI