Battlax-rs11

Sportowe Opony Sport motocyklowe
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Battlax-rs11

Sportowe Opony Sport motocyklowe
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • O 20% większa przyczepność i 10% silniejsze wrażenie kontaktu z podłożem
  • Najwyższe walory użytkowe na torach wyścigowych i drogach
  • O 2 sekundy lepszy czas dwuminutowego okrążenia
Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Technologie

MONO SPIRAL (MS) BELT

OBNIŻA TEMPERATURĘ I ZWIĘKSZA STABILNOŚĆ

Lekkie i odporne kordy, oplatające oponę po obwodzie dają równomierną przyczepność. To oznacza redukcję wagi, stabilność obrotową, świetne osiągi przy wysokich prędkościach i dodatkowe tłumienie drgań.

V-MS-BELT
3LC

3-WARSTWOWA MIESZANKA GUMOWA

Zaawansowana 3-warstwowa mieszanka gumowa Bridgestone do przednich opon. Dwuskładnikowa mieszanka jest twarda w środkowej części bieżnika, zapewniając stabilność podczas ostrego hamowania, liniowe prowadzenie i duży przebieg. Z kolei na barkach opony mieszanka jest miękka i lepka, co daje maksymalną przyczepność na zakrętach, nawet przy maksymalnym wychyleniu.

HIGH TENSILE SUPER PENETRATED CORD (HTSPC)

LEPSZE PROWADZENIE

Stalowy kord wykonany jest z indywidualnie izolowanych włókien o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła. To redukuje możliwość rozerwania opony, zwiększa stabilność przy dużych prędkościach, przyczepność i wytrzymałość.

CAP&BASE

Miękka zewnętrzna mieszanka (Cap - okrycie), wywodząca się z produktów Bridgestone przygotowywanych na wyścigi MotoGP, zapewnia wysoką przyczepność. Z kolei wewnętrzna mieszanka (Base - baza) jest twardsza i daje oponie optymalną sztywność. Nawet w miarę zużywania bieżnika twardsza mieszanka bazy nie wchodzi w kontakt z drogą – dzięki temu nigdy nie będziesz jechać na oponie pozbawionej przyczepności!

Znajdź dealera

Wyszukaj dealera, wpisując swój kod pocztowy lub nazwę miejscowości

Use my current location

Brak wyników

alt text