Battlax-rs10

Sportowe Opony Sport motocyklowe
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Battlax-rs10

Sportowe Opony Sport motocyklowe
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • Określ na nowo swoje granice
  • Prawdziwe sportowe osiągi
  • Pewne prowadzenie
  • Przyczepność, przyczepność i jeszcze raz przyczepność
  • Zoptymalizowane osiągi na suchej nawierzchni
Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Technologie

HIGH TENSILE SUPER PENETRATED CORD (HTSPC)

LEPSZE PROWADZENIE

Stalowy kord wykonany jest z indywidualnie izolowanych włókien o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła. To redukuje możliwość rozerwania opony, zwiększa stabilność przy dużych prędkościach, przyczepność i wytrzymałość.

MONO SPIRAL (MS) BELT

OBNIŻA TEMPERATURĘ I ZWIĘKSZA STABILNOŚĆ

Lekkie i odporne kordy, oplatające oponę po obwodzie dają równomierną przyczepność. To oznacza redukcję wagi, stabilność obrotową, świetne osiągi przy wysokich prędkościach i dodatkowe tłumienie drgań.

3LC

3-WARSTWOWA MIESZANKA GUMOWA

Zaawansowana 3-warstwowa mieszanka gumowa Bridgestone do przednich opon. Dwuskładnikowa mieszanka jest twarda w środkowej części bieżnika, zapewniając stabilność podczas ostrego hamowania, liniowe prowadzenie i duży przebieg. Z kolei na barkach opony mieszanka jest miękka i lepka, co daje maksymalną przyczepność na zakrętach, nawet przy maksymalnym wychyleniu.

CAP&BASE

Miękka zewnętrzna mieszanka (Cap - okrycie), wywodząca się z produktów Bridgestone przygotowywanych na wyścigi MotoGP, zapewnia wysoką przyczepność. Z kolei wewnętrzna mieszanka (Base - baza) jest twardsza i daje oponie optymalną sztywność. Nawet w miarę zużywania bieżnika twardsza mieszanka bazy nie wchodzi w kontakt z drogą – dzięki temu nigdy nie będziesz jechać na oponie pozbawionej przyczepności!

SILICA RICH DLA OPONY TYLNEJ

WIĘKSZA PRZYCZEPNOŚĆ W CHŁODNYCH I WILGOTNYCH WARUNKACH

Mieszanka Silica Rich zapewnia wysoką przyczepność w niskich temperaturach po rozpoczęciu jazdy i daje świetne osiągi na mokrej nawierzchni

SILICA RICH EX DLA OPONY PRZEDNIEJ

PEWNIEJSZA PRZYCZEPNOŚĆ OPONY PRZEDNIEJ

Osiągi na mokrej nawierzchni są podniesione jeszcze bardziej dzięki zwiększeniu ilości krzemionki w porównaniu z mieszanką Silica Rich

RC POLYMER

PEWNIEJSZE TRZYMANIE DROGI

Polimery podnoszą odporność na zużycie, a krzemionka wspiera osiągi na mokrej nawierzchni. RC POLYMER, stworzony z pomocą technologii NanoPro-Tech™, zwiększa osiągi na mokrej nawierzchni i żywotność opon.

NANOPRO-TECH™

WIĘKSZA PRZYCZEPNOŚĆ, WYŻSZE PRZEBIEGI

Technologia NanoPro-Tech™ firmy Bridgestone optymalizuje osiągi opony na poziomie molekularnym. To pozwala zmniejszyć wewnętrzne tarcie, nagrzewanie i deformacje, co zwiększa przyczepność i żywotność.

Parametry techniczne i korzyści

Bridgestone Battlax RS10

Specjalnie opracowane i strategicznie rozłożone mieszanki zapewniają niezawodną przyczepność na powierzchniach o niskim współczynniku tarcia.
Bridgestone Battlax RS10

Bieżnik o znacznie wydłużonym wzorze pozwala na dynamiczne dostosowanie orientacji żłobień, aby zapewnić niezrównaną stabilność, większą sztywność i lepszą przewidywalność podczas jazdy z dużym pochyleniem.

Trójwymiarowe ściany rowków i rowki o krótkich wypustach zapewniają doskonałą sztywność i krótkie czasy odkształceń.
Bridgestone Battlax RS10

Równoległe rowki wzdłuż środkowego pasa szybko i sprawnie odprowadzają wodę zapewniając stabilne prowadzenie na mokrej nawierzchni.

Znajdź dealera

Wyszukaj dealera, wpisując swój kod pocztowy lub nazwę miejscowości

Use my current location

Brak wyników

alt text