Battlax-a41

Adventure Opony Adventure motocyklowe
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Battlax-a41

Adventure Opony Adventure motocyklowe
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • Poczucie kontaktu
  • Wydajność na mokrym
  • Obsługa i przyczepność
  • Elastyczny, trwały, niezawodny
Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Technologie

HIGH TENSILE SUPER PENETRATED CORD (HTSPC)

LEPSZE PROWADZENIE

Stalowy kord wykonany jest z indywidualnie izolowanych włókien o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła. To redukuje możliwość rozerwania opony, zwiększa stabilność przy dużych prędkościach, przyczepność i wytrzymałość.

MONO SPIRAL (MS) BELT

OBNIŻA TEMPERATURĘ I ZWIĘKSZA STABILNOŚĆ

Lekkie i odporne kordy, oplatające oponę po obwodzie dają równomierną przyczepność. To oznacza redukcję wagi, stabilność obrotową, świetne osiągi przy wysokich prędkościach i dodatkowe tłumienie drgań.

SILICA RICH EX DLA OPONY PRZEDNIEJ

PEWNIEJSZA PRZYCZEPNOŚĆ OPONY PRZEDNIEJ

Osiągi na mokrej nawierzchni są podniesione jeszcze bardziej dzięki zwiększeniu ilości krzemionki w porównaniu z mieszanką Silica Rich

RC POLYMER

PEWNIEJSZE TRZYMANIE DROGI

Polimery podnoszą odporność na zużycie, a krzemionka wspiera osiągi na mokrej nawierzchni. RC POLYMER, stworzony z pomocą technologii NanoPro-Tech™, zwiększa osiągi na mokrej nawierzchni i żywotność opon.

NANOPRO-TECH™

WIĘKSZA PRZYCZEPNOŚĆ, WYŻSZE PRZEBIEGI

Technologia NanoPro-Tech™ firmy Bridgestone optymalizuje osiągi opony na poziomie molekularnym. To pozwala zmniejszyć wewnętrzne tarcie, nagrzewanie i deformacje, co zwiększa przyczepność i żywotność.

3 LAYER COMPOUND (3LC) + CAP & BASE

Konstrukcja 3LC daje części środkowej przebieg, a strefie barkowej przyczepność. Technologia Cap & Base zwiększa sztywność bieżnika i pochłanianie wstrząsów w każdych warunkach pogodowych.

Parametry techniczne i korzyści

Bridgestone Battlax A41

Zaawansowany technologicznie, monokrystaliczny pasek zwiększa sztywność i poziom tłumienia, zapewniając płynną i komfortową jazdę.
Bridgestone Battlax A41

O 5% większa powierzchnia styku z nawierzchnią w połączeniu z mieszanką o wysokiej przyczepności zapewnia przyczepność w trudnych warunkach.
Bridgestone Battlax A41

Zróżnicowany wzór bieżnika na przedniej i tylnej oponie zapewnia lepsze odprowadzanie wody, a także równowagę pomiędzy odkształcaniem a sztywnością.
Bridgestone Battlax A41

Zoptymalizowane położenie rowków umożliwiło uzyskanie większych kostek bieżnika, zapewniających wysoką sztywność i większą przyczepność nawet na mokrych nawierzchniach.
Bridgestone Battlax A41

Zachowaliśmy sprawdzoną żywotność poprzednika A41.