Zdjęcie to przedstawia motocyklistów stojących przy swoich motocyklach z oponami Bridgestone podczas zachodu słońca.

Odkryj pełną gamę

Doskonałe osiągi na torze

Światowej klasy opony wyścigowe, w których zastosowano najnowsze osiągnięcia technologiczne, zapewniają doskonałą przyczepność i prowadzenie na torze.

Doskonała przyczepność na torze i poza nim

Poznaj potencjał swojego sportowego motocykla dzięki oponom Bridgestone. Ta specjalna gama opon koncentruje się na przyczepności, wydajności na mokrej nawierzchni i ograniczeniu zużycia.

Zapewniają wygodną jazdę na długi czas

Zwiększ pewność siebie na drodze dzięki oponom turystycznym Bridgestone. Oferują doskonałe osiągi na mokrej nawierzchni, prowadzenie na suchej oraz wydłużoną żywotność opon.

Opony idelanie dopasowane do motocykli typu custom

Zamów opony Bridgestone dopasowane do Twoich potrzeb, które spełnią wymagania każdego motocykla, niezależnie od tego, czy chodzi o doskonały przebieg, prowadzenie czy komfort.

Trwałość i off-roadowe wyniki

Niezależnie od tego, czy przemierzasz tysiące kilometrów przez pół kontynentu, czy pokonujesz rzadko uczęszczane trasy, opony Bridgestone adventure są idealne na każdą wyprawę.

Wszechstronność na każdy rodzaj terenu

Osiągi, wszechstronność i najnowocześniejsze technologie sprawiają, że opony Bridgestone do jazdy terenowej pomagają pokonywać wszystkie rodzaje terenu.