Opony Motocyklowe Klasy Premium

Odkryj pełną gamę

Zdjęcie to przedstawia motocyklistów stojących przy swoich motocyklach z oponami Bridgestone podczas zachodu słońca.

Wyścigowe

Doskonałe osiągi na torze
Światowej klasy opony wyścigowe, w których zastosowano najnowsze osiągnięcia technologiczne, zapewniają doskonałą przyczepność i prowadzenie na torze.

Sportowe

Doskonała przyczepność na torze i poza nim
Poznaj potencjał swojego sportowego motocykla dzięki oponom Bridgestone. Ta specjalna gama opon koncentruje się na przyczepności, wydajności na mokrej nawierzchni i ograniczeniu zużycia.

Turystyczne

Zapewniają wygodną jazdę na długi czas
Zwiększ pewność siebie na drodze dzięki oponom turystycznym Bridgestone. Oferują doskonałe osiągi na mokrej nawierzchni, prowadzenie na suchej oraz wydłużoną żywotność opon.

Custom

Opony idelanie dopasowane do motocykli typu custom
Zamów opony Bridgestone dopasowane do Twoich potrzeb, które spełnią wymagania każdego motocykla, niezależnie od tego, czy chodzi o doskonały przebieg, prowadzenie czy komfort.

Adventure

Trwałość i off-roadowe wyniki
Niezależnie od tego, czy przemierzasz tysiące kilometrów przez pół kontynentu, czy pokonujesz rzadko uczęszczane trasy, opony Bridgestone adventure są idealne na każdą wyprawę.

Off Road

Wszechstronność na każdy rodzaj terenu
Osiągi, wszechstronność i najnowocześniejsze technologie sprawiają, że opony Bridgestone do jazdy terenowej pomagają pokonywać wszystkie rodzaje terenu.

Znajdź dealera

Wyszukaj dealera, wpisując swój kod pocztowy lub nazwę miejscowości

To zdjęcie przedstawia mechanika sprawdzającego ciśnienie w oponie motocyklowej Bridgestone.