Rozwijaj swój biznes

Zintegrowane rozwiązania do zarządzania oponami i flotą

Rozwiązanie, które przyspieszy rozwój Twojej firmy, oferowane przez jednego partnera w dziedzinie mobilności, współtworzone z uwzględnieniem Twoich potrzeb, oparte na modułowym i elastycznym podejściu. Sprawdzone dziś. Z myślą o przyszłości.

ZARZĄDZANIE OPONAMI

Indywidualne rozwiązania w zakresie zarządzania oponami wspierane najnowocześniejszą technologią oraz wygodnymi systemami i procesami.

ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Optymalizacja wydajności firmy dzięki Webfleet, najczęściej stosowanemu w Europie rozwiązaniu do zarządzania flotą.

ZINTEGROWANE ROZWIĄZANIA

Połączenie rozwiązań do zarządzania oponami i flotą w celu zapewnienia maksymalnej wygody i dodatkowej wartości Twojej floty.

POZNAJ FLEETCARE

KORZYŚCI Z FLEETCARE

Obniżenie kosztów eksploatacji

Oszczędności w całej Twojej firmie dzięki konserwacji predykcyjnej, optymalnemu wykorzystaniu zasobów i programom oszczędzania paliwa.

Najwyższe zadowolenie klienta

Pomagamy w dostarczaniu klientom przewidywalnych usług dzięki maksymalizacji czasu sprawności i lepszemu zarządzaniu przepływem pracy.

Oszczędność czasu

Usprawniaj procesy, uwalniaj zasoby i oszczędzaj cenny czas, aby przyspieszyć rozwój firmy.

Wspieranie floty w zachowaniu zgodności z przepisami

Dzięki Fleetcare dbamy o właściwy stan Twojego sprzętu i zapewniamy wsparcie, którego potrzebujesz, aby spełnić wymagania przepisów ruchu drogowego i transportu.

Zapewnienie bezpieczeństwa I ochrony

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich aktywów dzięki profilaktycznej pielęgnacji opon, całodobowemu monitorowaniu sprzętu i diagnostyce pojazdów w czasie rzeczywistym.

Zrównoważona inwestycja w przyszłość

Optymalizacja trasy, ekologiczna jazda, wielokrotne użytkowanie opon... Fleetcare oferuje kompletny zestaw rozwiązań pozwalających oszczędzać paliwo i ograniczać negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Zarządzanie oponami

Nasze rozwiązania w zakresie zarządzania oponami zostały opracowane w celu obniżenia kosztów ich eksploatacji, utrzymania ruchu pojazdów i zapewnienia najwyższego komfortu. Mając na uwadze wyjątkowość każdej operacji, stale monitorujemy Twoje wymagania i identyfikujemy najlepsze produkty, usługi i rozwiązania dla Twojej floty. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, zaawansowane systemy zarządzania oponami oraz profesjonalną sieć dostawców usług, aby uzyskać maksymalne korzyści i przyczynić się do sukcesu Twojej organizacji.

Zarządzanie flotą

Optymalizacja wydajności firmy dzięki Webfleet, najlepszemu w Europie rozwiązaniu do zarządzania flotą. Dzięki niemu dane o pojazdach i przejazdach nabierają znaczenia i możesz śledzić swój sprzęt, zwiększać wydajność i obniżać koszty. Nasza oferta obejmuje również rozwiązania dedykowane m.in. dla ekologicznej i bezpiecznej jazdy, optymalnego przepływu pracy/wykorzystania tachografu/zarządzania pojazdami elektrycznymi. Możemy łatwo zintegrować Webfleet i aplikacje naszych partnerów z istniejącymi systemami przedsiębiorstwa, aby jeszcze bardziej usprawnić Twoją działalność.

Zintegrowane rozwiązania

Dzięki Fleetcare możesz połączyć w jednym rozwiązaniu mocne strony naszej oferty zarządzania oponami i flotą pojazdów. Oprócz wygody, jaką daje korzystanie z usług jednego partnera, pozwala to również na uzyskanie dodatkowych korzyści dzięki połączeniu danych. Oferujemy modułowe i elastyczne rozwiązanie do zarządzania sprzętem w inteligentny, oparty na danych i zautomatyzowany sposób. Fleetcare umożliwia łączne i przewidywalne monitorowanie i konserwację opon, obniżenie zużycia paliwa całej floty i obejmuje dedykowane rozwiązania dla naczep. W ten sposób przyspieszamy rozwój Twojej firmy.