Sztuczne ognie nad Stadionem Olimpijskim Tokio 2020

By ©️ 2021 – IOC / Alex Caparros – All rights reserved

Jesteśmy ogromnie dumni, że pomogliśmy w organizacji jednych z najbardziej zrównoważonych igrzysk dla naszych sportowców, kibiców oraz miasta gospodarza. Dostarczyliśmy nasze produkty do wszystkich pojazdów flotowych Tokio 2020, a tysiące naszych pracowników dobrowolnie zaangażowało się w organizację w ramach wolontariatu.

Nasz wkład w Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie Tokio 2020

Samochód Tokio 2020 rozwiązania mobilności Bridgestone

Wykorzystując ekspertyzę w zakresie wyrobów gumowych, pomogliśmy zabezpieczyć obiekty olimpijskie i paraolimpijskie Tokio 2020, przed skutkami trzęsień ziemi. Dostarczyliśmy technologię izolacji sejsmicznej w arenach, w których odbyły się zawody pływackie, skoków do wody, siatkówki i koszykówki na wózkach.

 

Bridgestone pomógł opracować nowy projekt krawężników, który pozwala autobusom podjeżdżać i zatrzymywać się bliżej chodnika. Projekt obejmuje specjalnie opracowane nachylenie, które łatwo dopasowuje się do kształtu opony, zmniejszając jej wibracje i ścieranie ścian bocznych.

 

NASZA DROGA DO TOKIO

Bridgestone jest jedynym globalnym partnerem igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich z siedzibą główną w Tokio, dzięki czemu mogliśmy brać udział w tym długo oczekiwanym widowisku w każdym jego aspekcie. Jesteśmy nieprawdopodobnie dumni z naszych ambasadorów, którzy codziennie inspirują nas swoją nieustającą ciężką pracą, oddaniem i wytrwałością. To zaszczyt, że są częścią zespołu Bridgestone.

 

Gratulujemy wszystkim naszym ambasadorom rywalizującym w Tokio 2020.