To zdjęcie przedstawia pojazdy ciężarowe poruszającesię po drogach na oponach ciężarowych Bridgestone.

OPONY CIĘŻAROWE I AUTOBUSOWE

Odkryj pełną gamę opon.

SZUKASZ OPONY DO CIĘŻARÓWKI CZY AUTOBUSU?

Wyszukaj idealną oponę do każdego zastosowania.

Opony dalekobieżne

Opony dalekobieżne Bridgestone pomagają flocie zmniejszyć zużycie paliwa, emisję dwutlenku węgla i całkowity koszt posiadania bez uszczerbku dla osiągów opon.

Opony regionalne

Uniwersalne opony Bridgestone wykorzystują najnowsze technologie dla uzyskania wyjątkowych przebiegów, przyczepności i trwałości w szerokim zakresie zastosowań.

Opony Bridgestone do autobusów miejskich radzą sobie z wyzwaniami typowymi dla tego środowiska pracy, zapewniając wygodną i zrównoważoną jazdę.

Opony autokarowe Bridgestone zapewniają komfort zarówno kierowców, jak i pasażerów wyruszających w dalekie podróże, niezależnie od pogody.

Home Teaser Image

Duravis R002

ODKRYJ GAMĘ OPON BRIDGESTONE DURAVIS R002.
Odkryj opony Bridgestone do lekkich i średnich ciężarówek używanych w lokalnej dystrybucji

Opony Bridgestone do lekkich i średnich ciężarówek oferują wszechstronność i trwałość, których firmy potrzebują, aby zapewnić terminową dostawę w miastach i wokół nich.

Odkryj opony drogowo- terenowe Bridgestone do użytku w łagodnych warunkach

Opony drogowo-terenowe Bridgestone do użytku w łagodnych warunkach dla branży budowlanej, inżynierii lądowej i wodnej, zapewniają doskonałą przyczepność, przebiegi i wytrzymałość.

Opony drogowo- terenowe Bridgestone do użytku w ciężkich warunkach placów budowy.

Opony drogowo-terenowe Bridgestone do jazdy w trudnych warunkach są idealne do transportu ciężkich ładunków na placach budowy, w kopalniach lub kamieniołomach.

Zimowe opony ciężarowe Bridgestone

Opony zimowe Bridgestone zapewniają doskonałe osiągi i precyzyjne i sokojne prowadzenie nawet podczas jazdy po oblodzonych czy zaśnieżonych drogach.

Home Teaser Image

Ecopia H002

ODKRYJ GAMĘ OPON BRIDGESTONE ECOPIA H002.

Może Cię też zainteresować

Fleetcare

Rozwiązanie, które przyspieszy rozwój Twojej firmy, oferowane przez jednego partnera w dziedzinie mobilności, współtworzone z uwzględnieniem Twoich potrzeb, oparte na modułowym i elastycznym podejściu. Sprawdzone dziś. Z myślą o przyszłości.

Bandag- rozwiązania w zakresie bieżnikowania
Nasze opony bieżnikowane stanowią wynik połączenia doświadczeń firm Bridgestone i Bandag w zakresie składników mieszanki gumowej i budowy bieżnika, które udoskonalano przez ponad 60 lat praktyki w branży.
To zdjęcie przedstawia flotę używającą opon bieżnikowanych Bandag, do jazdy po autostradzie z pięknym krajobrazem w tle.
Pierwsze wyposażenie
Opony Bridgestone montowane jako pierwsze wyposażenie (OE) nowych pojazdów ciężarowych wspierają ich wyjątkowe właściwości, pomagając osiągnąć doskonałe wyniki. Sprawdź najnowsze opony Bridgestone OE do nowych średnich i ciężkich pojazdów ciężarowych.
To zdjęcie przedstawia gamę pojazdów ciężarowych, które opuszczają fabrykę na nowych oponach Bridgestone (OE).

Znajdź dealera

Wyszukaj dealera, wpisując swój kod pocztowy lub nazwę miejscowości

Use my current location

Brak wyników

alt text