Opony ciężarowe i autobusowe

Odkryj pełną gamę opon.

To zdjęcie przedstawia pojazdy ciężarowe poruszającesię po drogach na oponach ciężarowych Bridgestone.

Dalekobieżne

Opony dalekobieżne
Opony dalekobieżne Bridgestone pomagają flocie zmniejszyć zużycie paliwa, emisję dwutlenku węgla i całkowity koszt posiadania bez uszczerbku dla osiągów opon.

Uniwersalne

Opony regionalne
Uniwersalne opony Bridgestone wykorzystują najnowsze technologie dla uzyskania wyjątkowych przebiegów, przyczepności i trwałości w szerokim zakresie zastosowań.

Autobusy miejskie

Opony Bridgestone do autobusów miejskich radzą sobie z wyzwaniami typowymi dla tego środowiska pracy, zapewniając wygodną i zrównoważoną jazdę.

Autokarowe

Opony autokarowe Bridgestone zapewniają komfort zarówno kierowców, jak i pasażerów wyruszających w dalekie podróże, niezależnie od pogody.

Duravis R002

ODKRYJ GAMĘ OPON BRIDGESTONE DURAVIS R002.

Lekkie/średnie ciężarówki

Odkryj opony Bridgestone do lekkich i średnich ciężarówek używanych w lokalnej dystrybucji
Opony Bridgestone do lekkich i średnich ciężarówek oferują wszechstronność i trwałość, których firmy potrzebują, aby zapewnić terminową dostawę w miastach i wokół nich.

Łagodne drogi/teren

Odkryj opony drogowo- terenowe Bridgestone do użytku w łagodnych warunkach
Opony drogowo-terenowe Bridgestone do użytku w łagodnych warunkach dla branży budowlanej, inżynierii lądowej i wodnej, zapewniają doskonałą przyczepność, przebiegi i wytrzymałość.

Trudne drogi/teren

Opony drogowo- terenowe Bridgestone do użytku w ciężkich warunkach placów budowy.
Opony drogowo-terenowe Bridgestone do jazdy w trudnych warunkach są idealne do transportu ciężkich ładunków na placach budowy, w kopalniach lub kamieniołomach.

Zimowe

Zimowe opony ciężarowe Bridgestone
Opony zimowe Bridgestone zapewniają doskonałe osiągi i precyzyjne i sokojne prowadzenie nawet podczas jazdy po oblodzonych czy zaśnieżonych drogach.

Ecopia H002

ODKRYJ GAMĘ OPON BRIDGESTONE ECOPIA H002.

Może Cię też zainteresować

Grafika przedstawia floty, które  mogłyby skorzystać z rozwiązań w zakresie mobilności Bridgestone Total Tyre Care.

Total Tyre Care

Jako operator floty jesteś pod ciągłą presją, aby zmaksymalizować wydajność przy jednoczesnym zachowaniu kosztów na tymsamym poziomie. Dowiedz się, w jaki sposób Total Tire Care może pomóc obniżyć całkowity koszt posiadania.
Czytaj więcej
To zdjęcie przedstawia flotę używającą opon bieżnikowanych Bandag, do jazdy po autostradzie z pięknym krajobrazem w tle.

Bandag- rozwiązania w zakresie bieżnikowania

Nasze opony bieżnikowane stanowią wynik połączenia doświadczeń firm Bridgestone i Bandag w zakresie składników mieszanki gumowej i budowy bieżnika, które udoskonalano przez ponad 60 lat praktyki w branży.
Czytaj więcej
To zdjęcie przedstawia gamę pojazdów ciężarowych, które opuszczają fabrykę na nowych oponach Bridgestone (OE).

Pierwsze wyposażenie

Opony Bridgestone montowane jako pierwsze wyposażenie (OE) nowych pojazdów ciężarowych wspierają ich wyjątkowe właściwości, pomagając osiągnąć doskonałe wyniki. Sprawdź najnowsze opony Bridgestone OE do nowych średnich i ciężkich pojazdów ciężarowych.
Czytaj więcej

Znajdź dealera

Wyszukaj dealera, wpisując swój kod pocztowy lub nazwę miejscowości

To zdjęcie przedstawia osoby korzystające z rozwiązań w zakresie mobilności Bridgestone do monitorowania opon ciężarowych.