Tyre Talk

Bridgestone wyróżniony przez General Motors tytułem Dostawcy Roku 2015

Bridgestone, światowy lider rynku oponiarskiego oraz wyrobów z gumy, został uhonorowany przez General Motors nagrodą Dostawcy Roku 2015. Firma odebrała wyróżnienie podczas 24. ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w Cobo Center w Detroit.

Bridgestone wyróżniony przez General Motors tytułem Dostawcy Roku 2015

W zainaugurowanym w 1992 roku konkursie General Motors bierze pod uwagę 110 najlepszych dostawców z 17 krajów, którzy konsekwentnie przekraczają oczekiwania swoich klientów i partnerów, tworzą znakomitą jakość oraz dostarczają najnowsze innowacje. Bridgestone został uhonorowany nagrodą Dostawcy Roku już po raz 14.

Od lat jesteśmy skupieni na budowaniu pozytywnych relacji z dostawcami, a wprowadzając sprofilowane na klienta innowacje, nieustannie dążymy do tego, by być najlepszym producentem samochodów” – powiedział Steve Kiefer, wicedyrektor ds. Globalnych Zakupów i Logistyki w General Motors. „Firmy, które zostały wyróżnione dzisiejszego wieczoru nie tylko wniosły innowacje, ale także jakość, której oczekują nasi klienci” – dodał.

Bridgestone już od wielu lat jest głównym dostawcą opon dla marki Opel/Vauxhall. Tym bardziej jesteśmy niezwykle dumni z uznania, które otrzymaliśmy od General Motors. Wierzymy, że jest ono odpowiedzią na nasze starania, by zapewnić jakość na wysokim poziomie oraz silną pracę zespołową we wszystkich departamentach europejskiego oddziału firmy Bridgestone, które współpracują z naszym klientem, by wspólnie stworzyć światowej klasy produkty napędzane innowacją i technologią. Cieszymy się z możliwości budowania naszych partnerskich relacji” – powiedział Christophe de Valroger, Vice President Bridgestone Europe NV/SA.

Zwycięzcy zostali wybrani przez globalną grupę kadry kierowniczej z działów zakupów, inżynierii, jakości, produkcji i logistyki General Motors.

Bridgestone wyróżniony przez General Motors tytułem Dostawcy Roku 2015

Bridgestone na kołach Opla Astry podczas Geneva Motor Show 2016