Nasza droga do Tokio

Bridgestone jest jedynym globalnym partnerem igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich z siedzibą główną w Tokio, dzięki czemu będziemy brać udział w tym długo oczekiwanym widowisku w każdym jego aspekcie. Jesteśmy nieprawdopodobnie dumni z naszych ambasadorów, którzy codziennie inspirują nas swoją nieustającą ciężką pracą, oddaniem i wytrwałością, które doprowadziły do tego momentu. To zaszczyt, że są częścią zespołu Bridgestone.

Wszystkim naszym ambasadorom rywalizującym w Tokio 2020 życzymy powodzenia.

Ambasador Bridgestone Karol Bielecki lecący w powietrzu rzucający piłką ręczną

Rok igrzysk olimpijskich. Reklama igrzysk olimpijskich.

Nikt nie rodzi się olimpijczykiem. Oni są stworzeni nie tylko z szybkości i siły, ale również z koncentracji i uporu. Bridgestone to wie, dlatego pomaga ludziom dotrzeć do celu, pozostać na obranej drodze, podążać za marzeniami, bez względu na wszystko.

Obejrzyj teraz
Please fill in an alt
Please fill in an alt
Please fill in an alt
Please fill in an alt
Please fill in an alt

Za kulisami. Nasz ambasador świetnie się bawił podczas kręcenia naszej olimpijskiej reklamy telewizyjnej pod koniec 2019 roku. Czuł, że naprawdę oddała jego drogę jako odnoszącego sukcesy sportowca. On miał przyjemność z występowania, a my z oglądania.

Dumni ze współorganizowania najlepszych igrzysk olimpijskich

Podświetlone kółka olimpijskie podczas pokazu fajerwerków.

Nasz wkład w Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Jesteśmy ogromnie dumni, pomagając w organizacji wydarzenia, które ma być najbardziej zrównoważonymi igrzyskami dla naszych sportowców, kibiców oraz miasta gospodarza. Dostarczamy nasze produkty do wszystkich pojazdów flotowych Tokio 2020, a tysiące naszych pracowników pomaga w ramach wolontariatu.

Wizualizacja ośrodka sportów wodnych Tokio 2020

Innowacyjna ochrona na wypadek trzęsienia ziemi

Wykorzystując ekspertyzę w zakresie wyrobów gumowych pomagamy zabezpieczyć obiekty olimpijskie i paraolimpijskie Tokio 2020 przed skutkami trzęsień ziemi. Dostarczyliśmy technologię izolacji sejsmicznej w arenach, w których odbędą się zawody pływackie, skoków do wody, siatkówki i koszykówki na wózkach.

Więcej
Dostęp autobusowy bez barier

Wejście do autobusu bez barier

Bridgestone należy do japońskiej grupy opracowującej nowy kształt krawężników, dzięki czemu autobusy będą mogły zatrzymywać się bliżej chodnika. Projekt obejmuje specjalnie opracowane pochylenie, które łatwo dopasowuje się do kształtu opony, zmniejszając wibracje i ścieranie ścian bocznych opony.

Więcej

Historie o olimpijskim duchu

PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO

Nikt nie urodził się olimpijczykiem. Olimpijczykiem się staje. Są stworzeni nie tylko z siły i szybkości, ale także z czegoś jeszcze - z umiejętności radzenia sobie na trudnym terenie. Wykazują się absolutną determinacją, by pozostać na kursie i realizować swoje marzenia. Rozpoznajemy te drogi i od dziesięcioleci utrzymujemy ludzi na właściwmym torze. Bez względu na to, jaka jest ich podróż, bez względu na warunki, jest to nasza pasja. Więc cokolwiek chcesz osiągnąć - laury igrzysk olimpijskich, czy coś bliższego sercu - kontynuuj to, podążaj za marzeniami, bez względu na wszystko. Zainspiruj się już dziś.

OBEJRZYJ FILM
Pływak na otwartych wodach