Bridgestone, największy na świecie producent opon i gumy, zamierza zrobić duże wrażenie na międzynarodowej wystawie sprzętu i technik dla przemysłu budowlanego i materiałowego, która odbędzie się w Paryżu w dniach od 20 do 25 kwietnia. Dwupiętrowe stoisko prezentować będzie najnowsze produkty i systemy, dzięki którym Bridgestone ma w branży zagwarantowaną pozycję lidera w dziedzinie rozwiązań premium. Zespół specjalistów Bridgestone zaprezentuje program Total Tyre Care, łączący produkty premium, fachowe doradztwo i systemy dostosowane do potrzeb klienta, oraz usługi i narzędzia, które znacznie obniżają całkowity koszt posiadania opon dla użytkowników końcowych. Poza tym, goście będą mogli zrobić sobie zdjęcie obok największej na świecie opony radialnej do ciężarówek górniczych.

Rozwiązania premium do obsługi opon terenowych w Europie: Total Tyre Care od Bridgestone

Dzięki swoim produktom premium do zastosowań terenowych, a także dzięki programowi Total Tyre Care, Bridgestone ma wyraźną przewagę nad konkurencją w sektorze. Bridgestone rozumie jak dużą inwestycję stanowi zakup opon, dlatego Total Tyre Care od Bridgestone łączy szereg usług, narzędzi i technologii mających na celu maksymalizację zwrotu z tej inwestycji i zmniejszenie kosztów dla użytkowników końcowych przez cały okres użytkowania opon. Odwiedzający stoisko Bridgestone na targach Intermat będą mieli okazję poznać zalety programów Total Tyre Life i Total Tyre Systems, m.in. innowacyjne systemy zdalnych czujników do aktywnego monitorowania ciśnienia w oponach. Będzie to pierwsza prezentacja programu Bridgestone Total Tyre Care dla opon terenowych we Francji.

Największa na świecie opona radialna: produkt Bridgestone

Centralnym punktem zajmującego 224m2 stoiska Bridgestone na targach Intermat w Paryżu będzie ogromna opona VRF do ciężarówek górniczych. Opona waży około 5 ton, ma ponad 4m wysokości i prawie 1,5 m szerokości. Prawdziwe rozmiary tego giganta można poznać tylko z bliska i dlatego odwiedzający będą mogli sobie zrobić z nią zdjęcie, a potem wydrukować je, wysłać e-mailem lub udostępnić na Facebooku i w innych mediach społecznościowych.

Wszechstronny asortyment: Terenowe opony premium od Bridgestone

Bridgestone od dawna jest światowym liderem w dziedzinie badań, projektowania, rozwoju i budowy opon premium do zastosowań terenowych. Ta pozycja zostanie dodatkowo umocniona na targach Intermat w Paryżu dzięki zaprezentowaniu wszechstronnego asortymentu opon terenowych. Bridgestone może pochwalić się szeroką gamą opon zaprojektowanych, aby sprostać konkretnym wyzwaniom i wymaganiom: od opon VSDR do ładowarek po opony VLTS przeznaczone do robót ziemnych, VSNT dla górnictwa podziemnego, VCHR do zastosowań przemysłowych i VRF do dużych wywrotek.

Prawdziwy zwrot z inwestycji: Total Tyre Systems od Bridgestone.

Aby pomóc użytkownikom końcowym w jak najlepszym wykorzystaniu innowacyjnych technologii zastosowanych w oponach terenowych, Bridgestone zaprezentuje na swoim stoisku także najnowsze systemy do zarządzania oponami. Animowane prezentacje przedstawią działanie i korzyści systemu zarządzania oponami (TMS) i rewolucyjnego systemu monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS), które opracowano w celu zwiększenia wydajności i trwałości opon terenowych, a tym samym zmniejszenia kosztów operacyjnych w ciągu całego okresu użytkowania.

Stoisko Bridgestone na targach Intermat będzie można odwiedzać w Hali 6, stoisko G079, od 20 do 25 kwietnia 2015 r.