Jeśli uda Ci się przezwyciężyć tę przeszkodę, co jeszcze możesz osiągnąć?

Poznaj Nad_Zwyczajnych, 10 odważnych ludzi, którzy stawiają pierwsze kroki w celu przezwyciężenia problemów, które powstrzymywały ich w życiu.

Program Nad_Zwyczajni to intensywny kurs szkoleniowy, który został opracowany, aby wypchnąć uczestników poza ich strefę komfortu i pomóc im pokonać przeszkody w celu ukończenia 10-kilometrowego wyścigu, czego jeszcze nigdy wcześniej nie robili. Po drodze będą wspierani przez olimpijskich ekspertów, którzy nauczą ich technik pomagających im myśleć jak Olimpijczyk i rozwijać ich siłę psychiczną i fizyczną.

Ambasador marki Bridgestone, Joanna Jóźwik - która pokonała najważniejszą dla siebie przeszkodę - oraz jej zespół trenerów przygotowania mentalnego Bridgestone mają za zadanie pomóc. Jeśli uda im się coś osiągnąć to, co niedawno było niemożliwe to kto wie, co będą robić dalej.

Historie o Olimpijskim duchu

Historie Olimpijskie

Podążaj Za Marzeniami, Bez Względu Na Wszystko

Nikt nie urodził się olimpijczykiem. Olimpijczykiem się staje. Są stworzeni nie tylklo z siły i szybkości, ale także z czegoś jeszcze - z umiejętności radzenia sobie na trudnym terenie. Wykazują się absolutną determinacją, by pozostać na kursie i realizować swoje marzenia. Rozpoznajemy te drogi i od dziesięcioleci utrzymujemy ludzi na właściwmym torze. Bez względu na to, jaka jest ich podróż, bez względu na warunki, jest to nasza pasja. Więc cokolwiek chcesz osiągnąć - olimpijską chwalę, czy coś bliższego sercu - kontynuuj to, podążaj za marzeniami, bez względu na wszystko.

Obejrzyj film
mężczyzna pływa w morzu