Projekt Nad Zwyczajni

Nasi uczestnicy Projektu Nad Zwyczajni

Jeśli uda Ci się przezwyciężyć tę przeszkodę, co jeszcze możesz osiągnąć?

Poznaj Nad_Zwyczajnych, 10 odważnych ludzi, którzy stawiają pierwsze kroki w celu przezwyciężenia problemów, które powstrzymywały ich w życiu.

Program Nad_Zwyczajni to intensywny kurs szkoleniowy, który został opracowany, aby wypchnąć uczestników poza ich strefę komfortu i pomóc im pokonać przeszkody w celu ukończenia 10-kilometrowego wyścigu, czego jeszcze nigdy wcześniej nie robili. Po drodze będą wspierani przez olimpijskich ekspertów, którzy nauczą ich technik pomagających im myśleć jak Olimpijczyk i rozwijać ich siłę psychiczną i fizyczną.

Ambasador marki Bridgestone, Joanna Jóźwik - która pokonała najważniejszą dla siebie przeszkodę - oraz jej zespół trenerów przygotowania mentalnego Bridgestone mają za zadanie pomóc. Jeśli uda im się coś osiągnąć to, co niedawno było niemożliwe to kto wie, co będą robić dalej.

Poznaj zespół

Pływak na otwartych wodach

PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO

Nikt nie urodził się olimpijczykiem. Olimpijczykiem się staje. Są stworzeni nie tylko z siły i szybkości, ale także z czegoś jeszcze - z umiejętności radzenia sobie na trudnym terenie. Wykazują się absolutną determinacją, by pozostać na kursie i realizować swoje marzenia. Rozpoznajemy te drogi i od dziesięcioleci utrzymujemy ludzi na właściwmym torze. Bez względu na to, jaka jest ich podróż, bez względu na warunki, jest to nasza pasja. Więc cokolwiek chcesz osiągnąć - laury igrzysk olimpijskich, czy coś bliższego sercu - kontynuuj to, podążaj za marzeniami, bez względu na wszystko. Zainspiruj się już dziś.