PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO

Bridgestone Icon
Ambasadorzy olimpijscy Bridgestone, Joanna Jóźwik, Karol Bielecki i Maciej Kot

Wszyscy nasi ambasadorzy pokonali nadzwyczajne przeciwności losu na swojej drodze do sukcesu na igrzyskach olimpijskich. Jesteśmy dumni, że możemy opowiedzieć ich niezwykłe historie o odwadze, poświęceniu i wytrwałości. Są one inspiracją dla nas wszystkich.

Podążaj za marzeniami, bez względu na wszystko.

Poznaj naszych ambasadorów

Joanna Jozwik

Joanna Jóźwik

Joanna Jóźwik, finalistka olimpijska z Rio, już jako młoda zawodniczka osiągała obiecujące wyniki. Jednak, aby w pełni wykorzystać swój potencjał, musiała zostawić za sobą swoje dotychczasowe życie.

Zobacz historię Joanny
Karol Bielecki

Karol Bielecki

Karol Bielecki, półfinalista olimpijski z Rio, pomimo tego, że stracił oko w wypadku podczas gry, nie poddał się i zdołał wywalczyć tytuł króla strzelców olimpijskiego turnieju.

Zobacz historię Karola
Maciej Kot

Maciej Kot

Maciej Kot, medalista olimpijski z Pjongczangu, przeszedł załamanie po wykluczeniu ze składu na mistrzostwa świata. Wrócił silniejszy i razem z reprezentacją, zdobył pierwszy w historii medal w olimpijskim konkursie drużynowym w skokach.

Zobacz historię Macieja
Pływak na otwartych wodach

PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO

Nikt nie urodził się olimpijczykiem. Olimpijczykiem się staje. Są stworzeni nie tylko z siły i szybkości, ale także z czegoś jeszcze - z umiejętności radzenia sobie na trudnym terenie. Wykazują się absolutną determinacją, by pozostać na kursie i realizować swoje marzenia. Rozpoznajemy te drogi i od dziesięcioleci utrzymujemy ludzi na właściwmym torze. Bez względu na to, jaka jest ich podróż, bez względu na warunki, jest to nasza pasja. Więc cokolwiek chcesz osiągnąć - laury igrzysk olimpijskich, czy coś bliższego sercu - kontynuuj to, podążaj za marzeniami, bez względu na wszystko. Zainspiruj się już dziś.