Zakończył się Projekt Nad Zwyczajni

paź 02 2019

Projekt Nad Zwyczajni

Jeśli udowodnisz sobie, że potrafisz zrealizować cel, mimo napotykanych przeszkód, to co jeszcze zapragniesz osiągnąć?

Joanna Jóźwik i Karol Bielecki osiągnęli olimpijskie sukcesy mimo wielu trudności. Teraz postanowili pomóc 10 amatorom przezwyciężyć ich własne przeszkody, motywując ich do podążania za marzeniami tak, jak to olimpijczycy mają we krwi.

Joanna przeprowadziła trening, który miał na celu przygotowanie grupy do przebiegnięcia wraz z nią i Karolem 10 kilometrowej trasy The Great 10k Berlin w październiku tego roku.

Projekt Nad Zwyczajni

Dziesięciu Nad_Zwyczajnych rozpoczęło swoją podróż w miejscu, w którym wielu olimpijczyków pracowało na realizację swoich marzeń, czyli w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Tutaj spotkali się i trenowali z Joanną Jóźwik i Karolem Bieleckim, pod okiem Darii Abramowicz - psychologa sportowego oraz Bartosza Olszewskiego - trenera przygotowania fizycznego.

Projekt Nad Zwyczajni

Każdy z uczestników wziął udział w konsultacji medycznej oraz psychologicznej, a następnie w teście wysiłkowym. Nad_Zwyczajni mieli także okazję uczestniczyć w specjalistycznym szkoleniu z technik biegania oraz otrzymali spersonalizowany plan treningowy, który miał prowadzić ich wprost do celu.

Projekt Nad Zwyczajni

W miesiącach poprzedzających bieg 10 Nad_Zwyczajnych realizowało swój indywidualny plan treningowy. Joanna, Bartosz i Daria czuwali nad jego realizacją, aby mieć pewność, że uczestnicy mają do dyspozycji wszelkie narzędzia i wsparcie niezbędne w drodze do zrealizowania sportowego marzenia – ukończenia 10-kilometrowego biegu w październiku.

Julita z Nad_Zwyczajnymi prowadząca wyścig na 10 km

Trasa poprowadziła Nad_Zwyczajnych przez Berlin, wzdłuż Kolumny Zwycięstwa, przez berlińskie zoo, obok Kościoła Pamięci Cesarza Wilhelma, aż do Pałacu Charlottenburg. Towarzyszyli im Joanna, Karol i Bartosz, natomiast Daria, przyjaciele i rodzina Nad_Zwyczajnych czekali na mecie.

Cała 10 naszych Nad_Zwyczajnych ukończyła bieg, przekraczając linię mety w Parku Olimpijskim. Pokonali oni własne przeszkody i udowodnili sobie, że są w stanie osiągnąć znacznie więcej niż sami się spodziewali. Lecz dla nich to dopiero początek:

„Po tym projekcie będę trenowała, żeby biegać na dłuższych dystansach. Poważnie zastanawiam się nad wzięciem udziału w półmaratonie. Udział w projekcie oznaczał duże poświęcenie.”

Agnieszka, Nad-Zwyczajna.

Nad_Zwyczajnymi stojąc z Joanną Jozwik i Karolem Bieleckim po ukończeniu 10 km wyścigu

Nad_Zwyczajni stawiają przykład innym, udowadniając, że przy odpowiednim nastawieniu każdy może PODĄŻAĆ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na kanałach społecznościowych Bridgestone Polska. Poznaj także historię Joanny oraz Karola.