Bezpieczne i niezawodne rozwiązanie

Bieżnikowanie jest bezpiecznym i niezawodnym rozwiązaniem dla flot, dzięki któremu możliwe jest ograniczenie kosztów opon oraz ochrona środowiska naturalnego. Bieżnikowanie opon w Europie jest obwarowane licznymi normami i specyfikacjami ustanowionymi przez Parlament Europejski. Obecnie, ponad 1/3 opon sprzedawanych na rynku wymiany to opony bieżnikowane.

Bandag: process bieżnikowania światowej klasy

Osiągi zbliżone do nowej opony, przy kosztach niższych o 30%

Nasze opony bieżnikowane stanowią wynik połączenia doświadczeń firm Bridgestone i Bandag w zakresie składników mieszanki gumowej i budowy bieżnika, które udoskonalano przez ponad 50 lat praktyki w branży. Niezmienna jakość i bezpieczeństwo opon bieżnikowanych Bandag są efektem perfekcyjnego wykorzystania całego systemu bieżnikowania Bandag, który obejmuje:
  • Produkty do bieżnikowania i gumę elastyczną Bandag
  • Urządzenia do bieżnikowana Bandag
  • Proces produkcji opony bieżnikowanej Bandag

Bandag stanowi część grupy Bridgestone. To Twoja gwarancja najwyższej jakości, osiągów i wydajności.

Niższy koszt przejechanego kilometra

Opony bieżnikowane zapewniają średnio o 30% niższy koszt przejechanego kilometra niż opony nowe. Im więcej razy dokonamy bieżnikowania karkasu tym niższy całkowity koszt wielokrotnego życia opony. Im więcej razy można bieżnikować karkas, tym niższy całkowity koszt eksploatacji opony. Drugie bieżnikowanie zapewnia oszczędności całkowite na poziomie 19%.